Masz pytanie?
Komunikaty:

UWAGA !!!!!

NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO NA KTÓRY NALEŻY DOKONYWAĆ WPŁAT ZA WYDANIE
KARTY PARINGOWEJ 

OPŁATY ZA WYDANIE KARTY PARKINGOWEJ  NALEŻY DOKONAĆ NA KONTO

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W KĘPNIE

UL. SIENKIEWICZA 26

NR KONTA 56 1020 2241 0000 2102 0047 5111

TYTUŁEM: OPŁATA ZA WYDANIE KARTY PARKINGOWEJ

 

Kontakt

Powiatowe Centrum
Pomocy Rodzinie w Kępnie
ul. Sienkiewicza 26, 63-600 Kępno

tel.: 62 79 122 90
fax: 62 79 122 80

e-mail: pcpr_kepno@kepno.com.pl

Spełniamy standardy

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

Partnerzy

Powiat Kępiński - logo Portal ngo.pl - logo Fundacja im. Królowej Polski św. Jadwigi Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej - logo PFRON - logo OWES - subregion kaliski

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com

KOMUNIKAT ! ZMIANA CZASU PRACY PRACOWNIKÓW PCPR/PZOON

2020-03-27 13:39

Aktualności » KOMUNIKAT ! ZMIANA CZASU PRACY PRACOWNIKÓW PCPR/PZOON

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną kraju i potrzebą ograniczania bezpośrednich kontaktów Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności zadania statutowe realizuje z wyłączeniem bezpośredniej obsługi interesantów.

Zwracamy się z prośbą do interesantów o składanie wszelkich dokumentów, wniosków, pism za pośrednictwem poczty lub poprzez wrzucenie dokumentów do specjalnie do tego celu przygotowanej urny znajdującej się w budynku PCPR. Do budynku obowiązuje wyłącznie wejście oznaczone wielką literą „A” (przód budynku od ul. Sienkiewicza oraz od podwórza).

 

od dnia 30 marca 2020 roku do odwołania

pracownicy PCPR i PZOON pracują od poniedziałku do piątku

w godzinach od 7:00 do 15:00

 

We wszystkich sprawach zwiazanych z naszą działalnością prosimy o telefoniczny kontakt lub za pośrednictwem innych środków komunikacji na odległość.

sekretariat – 62 79 122 90;  fax 62 79 122 80;  e-mail: pcpr_kepno@kepno.com.pl

powiatowy zespół ds. orzekania o niepełnosprawności - 62 79 122 86

zespół ds. osób niepełnosprawnych – 62 79 122 83

zespół ds. pieczy zastępczej - 62 79 122 84

zespół ds. świadczeń i pomocy instytucjonalnej - 62 79 122 98

 

Ponadto przypominamy !!!

W związku z pandemią koronawirusa do 11 kwietnia br. włącznie w naszym kraju nie można się swobodnie przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi, zawodowymi.

Obostrzenie nie dotyczy więc:

  1. dojazdu do pracy. Jeśli jesteś pracownikiem, prowadzisz swoją firmę, czy gospodarstwo rolne, masz prawo dojechać do swojej pracy, masz również prawo udać się po zakup towarów i usług związanych ze swoją zawodową działalnością.
  2. Jeśli działasz na rzecz walki z koronawirusem i pomagasz potrzebującym przebywającym na kwarantannie lub osobom, które nie powinny wychodzić z domu, możesz się przemieszczać w ramach tej działalności.
  3. załatwiania spraw niezbędnych do życia codziennego, będziesz mógł się przemieszczać, aby zrobić niezbędne zakupy, wykupić lekarstwa, udać się do lekarza, opiekować się bliskimi czy wyprowadzić psa.

Przemieszczać się można jedynie w grupie do dwóch osób. Obostrzenie to nie dotyczy rodzin.

Nowe przepisy zakazują także wszelkich zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań. Będzie można się jednak spotykać z najbliższymi.

Ograniczenia w przemieszczaniu nie dotyczą również osób, które chcą uczestniczyć w wydarzeniach o charakterze religijnym. Tutaj jednak wprowadzono kolejną ważną zasadę. W mszy lub innym obrzędzie religijnym nie będzie mogło uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób – wyłączając z tego osoby sprawujące posługę.

Zachęcamy jednak do uczestnictwa w wydarzeniach religijnych za pośrednictwem telewizji, radia czy internetu.

Ograniczenia co do liczby osób nie dotyczą zakładów pracy. Należy jednak stosować w nich szczególnie ostre zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego w zakresie zachowania odległości pracowników, środków dezynfekcji.

Mimo wprowadzanych zmian, w mocy pozostają wszystkie dotychczasowe zakazy, czyli ograniczenie w działalności galerii handlowych, działalności gastronomicznej i rozrywkowej.

Wciąż także działa obowiązkowa 14-dniowa kwarantanna dla powracających zza granicy.

Źródło: www.gov.pl

Facebook